tel1a42 234 33 00

42 208 06 99

tel2a501 210 088 

Zaburzenia osobowości typu borderline (BPD) stanowią złożony problem zdrowia psychicznego.

Temu typowi osobowości towarzyszy nierozłącznie duże nasilenie objawów depresyjnych i lękowych.

Czytaj więcej

Dla dzieci moment pójścia do szkoły (6-7 rok życia) to wejście w nowy, nieznany świat. Jest to kolejny okres rozwojowy i chociaż to nadal czas dzieciństwa, dzieci podejmują wówczas pierwszy krok w stronę rzeczywistości dorosłych. Można powiedzieć, że w pewnym sensie kończy się czas beztroskich zabaw, a zaczyna „obowiązek szkolny”. Muszą poznać nowe reguły, oczekiwania wobec nich i zrozumieć ich sens.

Czytaj więcej...

Zdrowie seksualne jest tak samo ważnym elementem zdrowia człowieka jak zdrowie somatycznego i zdrowie psychiczne. Problemy w sferze seksualnej są powodem wielu stresów i cierpienia psychicznego. Ponieważ dotyczą bardzo intymnego obszaru często są ukrywane lub zgłaszane nie wprost lekarzom. Wcześnie zdiagnozowane i leczone, dobrze rokują.

Czytaj więcej

Coraz częściej czytam na postach, że siedząc w domu zaczynamy tyć. Jak zapewne wszyscy się domyślają przyczyną tego jest nie tylko brak ruchu, ale również stres i w konsekwencji większa skłonność do podjadania.

Czytaj więcej

 Odnaleźć siebie, być sobą - w każdym miejscu,  w każdej sytuacji…

Poczuj ciszę wewnętrzną, spokój, harmonię…

„Szczęście jest w Tobie, w ciszy wewnętrznej, w kontakcie z pięknem Natury, w Miłości do siebie  i bliskich, w dobrych relacjach ze światem”

Czytaj więcej