tel1a42 234 33 00

42 208 06 99

tel2a501 210 088 

Absolwentka rocznego kursu psychoterapii poznawczo - behawioralnej dzieci i młodzieży przy Centralnym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Posiada również szkolenie z zakresu terapii behawioralnej - Stosowana Analiza Zachowania.

Pracuje z zaburzeniami nastroju, lękowymi, osobowości, zaburzeniami wieku dziecięcego, z niską samooceną, zaburzeniami adaptacyjnymi, stresem pourazowym, zaburzeniami psychosomatycznymi. Korzysta również z technik terapii skoncentrowanej na uważności - Mindfullness oraz Terapii Schematu.

Doświadczenie zawodowe zdobywała: na Oddziale Psychiatrii Młodzieżowej w Centralnym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci, Młodzieży i Rodzin w SPZOZ im. J. Babińskiego w Łodzi, Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dorosłych przy ul. Sieradzkiej w Łodzi, Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dorosłych przy Szpitalu Wojewódzkim w Zgierzu, w Szkole Podstawowej, Gimnazjach, Liceum oraz w Fundacji Jaś i Małgosia w Łodzi.

Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Sesja terapii indywidualnej trwa 50 min. Koszt 120 zł.