Logopedia Łódź

Logopedia 

Mając na uwadze, że nauka wymowy języka polskiego nie jest łatwa, Centrum Medyczne PSYCHE w Łodzi oferuje wsparcie, jakim jest terapia logopedyczna dziecka. 

Do najczęściej występujących wad wymowy zaliczany jest sygmatyzm, powszechnie nazywany seplenieniem. Polega on na nieprawidłowej wymowie głosek. Równie częstym problemem jest zastępowanie jednych spółgłosek innymi, np. gdy zamiast słowa “cebula” mówi się “sebula”, zamiast “czekolada” – “cekolada” czy “zapałki” – “ziapałki”. Wyróżnić można też nieprawidłową realizację głosek oraz całkowity brak ich realizacji.

Zajęcia logopedyczne w Centrum Medycznym PSYCHE 

Dzięki doświadczeniu i kompetencji naszych specjalistów przeprowadzana konsultacja logopedyczna pozwala rozpocząć skuteczną terapię wad wymowy. Pacjenci Centrum Medycznego PSYCHE w Łodzi mają możliwość skorzystania ze spotkań konsultacyjno-instruktażowych oraz regularnej terapii do dwóch razy w tygodniu. Oferujemy kompleksowy zakres usług z zakresu logopedii wraz z ćwiczeniami wspomagającymi leczenie ortodontyczne oraz usprawniającymi funkcje oralne, takie jak żucie, gryzienie czy połykanie. 

Na naukę poprawnej wymowy nigdy nie jest za późno, dlatego prowadzimy zajęcia zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Zapraszamy do zapisania się na kompleksową terapię logopedyczną w Centrum Medycznym PSYCHE w Łodzi.