tel1a42 234 33 00

42 208 06 99

tel2a501 210 088 

Poznaj nasz zespół

Katarzyna Pycio (Kierownik Centrum)

Lekarz specjalista psychiatra i specjalista psychiatrii dzieci i młodzieży.

Czytaj więcej

Paweł Kropiwnicki (psychiatra)

Dr nauk medycznych, specjalista psychiatra, specjalista psychiatrii dzieci i młodzieży, specjalista terapii środowiskowej.

Czytaj więcej

Bartłomiej Janas (psychiatra)

Lekarz specjalista, psychiatra dzieci i młodzieży, psychoterapeuta.Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Ma także doświadczenie w pracy z dorosłymi. W trakcie specjalizacji zajmował się pacjentami Oddziału Chorób Afektywnych (depresja, nerwica, zaburzenia psychosomatyczne), oraz Oddziału Zaburzeń Psychotycznych (schizofrenia, choroba afektywna dwubiegunowa, zaburzenia organiczne).

Czytaj więcej

Kamila Wojtczak (psychiatra)

Dr nauk medycznych, specjalista psychiatra, specjalista psychiatrii dzieci i młodzieży.

Czytaj więcej

Dorota Warzocha (psychiatra)

Dr nauk medycznych, specjalista psychiatra, specjalista psychiatrii dzieci i młodzieży. Dr nauk medycznych, specjalista psychiatra, specjalista psychiatrii dzieci i młodzieży.

Czytaj więcej

Magdalena Kasjaniuk (Psychiatra)

Lekarz psychiatra, obecnie pracuje w oddziale młodzieżowym CSK w Łodzi. Doświadczenie zawodowe zdobywa pracując w różnych oddziałach psychiatrycznych.Specjalizuje się w psychiatrii dzieci i młodzieży. Pracuje również z dorosłymi.

Czytaj więcej

Ilona Siuda (Psychiatra, Seksuolog)

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. 

W listopadzie 2007 r. po zakończeniu 5-cio letniego szkolenia specjalistycznego w Centralnym Szpitalu Klinicznym UM w Łodzi uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie psychiatrii. 

Czytaj więcej

Sławomir Makowski (psycholog)

Magister psychologii, specjalista psychologii klinicznej, psychoterapeuta. Ukończył całościowy kurs psychoterapii atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Kurs Terapii Systemowej organizowany przez Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.  

Czytaj więcej

Paulina Woźniak (Specjalista psychoterapii uzależnień)

Certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień i współuzależnienia (certyfikatu 1761). Ma kilkuletnie doświadczenie zawodowe. Od 2011 roku pracuje w Fundacji „Uwolnienie” w Łodzi.

Czytaj więcej

Anna Zakrocka - Szmajda (psycholog)

mgr Psychologii, Psychoterapeuta, Pedagog. Certyfikowany Trener Umiejętności Społecznych TUS SST. Prowadzi psychoterapię dzieci, młodzieży i osób dorosłych w nurcie poznawczo-behawioralnym.

Czytaj więcej

Monika Ciechomska (Psycholog)

Jestem psychologiem i psychoterapeutą pracującym w nurcie poznawczo – behawioralnym.
Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Łódzkim, specjalność psychologia zdrowia i kliniczna.

Czytaj więcej

Katarzyna Olejniczak - Tarnaska (psycholog)

psycholog, certyfikowany psychoterapeuta Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej, seksuolog, członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. Posiada wieloletnie doświadczenie...

Czytaj więcej

Grażyna Marcjanik (Psycholog kliniczny, Psychoterapeuta)

Ukończone liczne szkolenia z psychoterapii, między innymi: w nurcie Terapii Systemowej (Całościowy Kurs Systemowej Terapii Rodzin Katedry Psychoterapii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego), terapii Eriksonowskiej, krótkoterminowej, nastawionej na rozwiązanie problemu. 

Czytaj więcej

Michalina Bystrońska (Psycholog)

Jest absolwentką Wydziału Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego. Ukończyła Szkolenie Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Centrum Terapii Poznawczo-behawioralnej w Warszawie. Ukończyła liczne szkolenia z zakresu stymulowania rozwoju małych dzieci.

Czytaj więcej

Magdalena Malczewska (Psycholog)

Psychoterapeuta, psycholog. Jest absolwentką Wydziału Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego oraz studiów doktoranckich na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.

Czytaj więcej

Katarzyna Kędzierawska (Psycholog)

Psycholog, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji w ramach 4-letniej Szkoły Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.

Czytaj więcej

Agnieszka Jekimov (Psycholog)

Specjalista psycholog kliniczny dzieci i młodzieży, psychoterapeuta. 

Czytaj więcej

Magdalena Borodzicz-Zasadzińska (Specjalista emisji głosu i surdologopedii)

Jest absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego-Wydziału Nauk o Wychowaniu oraz Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie-Wydziału Humanistycznego.

Czytaj więcej

Jolanta Sokołowska (Coach, terapeuta, trener biznesu)

Magister, posiada 3 dyplomy Uniwersytetu Łódzkiego, Szkoły Głównej Handlowej, MBA University of Maryland oraz dyplom hipnoterapeuty Omni HypnosisTraining Centre zrzeszającego w ponad 20 krajach tysiące terapeutów.

Czytaj więcej