O nas

Nasza przychodnia Psyche rozpoczęła swoją działalność w roku 2011. Diagnozujemy, leczymy i prowadzimy terapię zarówno dla osób dorosłych, młodzieży jak i dzieci.

Personel poradni Psyche to specjaliści z wieloletnim stażem zawodowym. W naszym zespole pracują psychoterapeuci, którzy ukształtowali swoją wiedzę i zebrali doświadczenie w różnych szkołach psychoterapeutycznych. Zajmujemy się świadczeniem usług medycznych oraz terapeutycznych w zakresie psychiatrii i psychologii. Obecnie poszerzamy swoją działalność o zajęcia z logopedii, integracji sensorycznej, pomocy pedagogicznej. W swojej pracy łączymy podejście typowo medyczne, lekarskie z psychologicznym, psychoterapeutycznym. Dzięki temu jesteśmy w stanie indywidualnie spojrzeć na problemy każdego naszego pacjenta oraz starannie przygotować i zaplanować proces leczenia oraz zaoferować niezbędną pomoc.

Dzięki szczególnej uwadze jaką zwracamy na problemy wieku dziecięcego, zyskaliśmy sobie uznanie w lokalnym środowisku. Bierzemy pod uwagę cały kontekst pojawiania się objawów. Dbamy o pomoc zarówno dla dziecka, jak i dla rodziny. Oferujemy terapię systemową oraz formy psychoedukacji. Naszym głównym celem jest to, aby rozwój dziecka przebiegał harmonijnie, aby dziecko przechodziło przez kolejne etapy rozwojowe – a co jest najważniejsze, aby nie utraciło swojego prawa do bycia dzieckiem.

 

Kierownik Poradni
specjalista psychiatrii i psychiatrii dzieci i młodzieży
psychoterapeuta
Katarzyna Pycio