Psychiatria uzależnień Łódź

Psychiatra dla dorosłych

Centrum Medyczne PSYCHE, działające prywatnie w Łodzi, prowadzi leczenie takich jednostek chorobowych jak zaburzenia odżywiania, snu, uzależnienia, stany lękowe czy zaburzenia osobowości. Konsultacja psychiatryczna ma na celu rozważenie wsparcia farmakologicznego w leczeniu. Psychiatra może dobrać lek pomocny zarówno w leczeniu głównego problemu, jak i zaburzeń towarzyszących oraz wskazać psychoterapię jako wiodący sposób leczenia. 

Każdy lekarz psychiatra, pracujący w naszej przychodni w Łodzi, posiada odpowiednie kwalifikacje i wiedzę zdobytą w ramach wieloletniej praktyki, aby zagwarantować bezpieczeństwo, profesjonalizm i pełną dyskrecję. Działając wspólnie z pacjentami będzie w stanie dokonać trafnej diagnozy oraz podjąć odpowiednie kroki w celu rozwiązania konkretnych problemów pacjenta. 

Kiedy skorzystać z pomocy psychiatry? 

Życiowe trudności, takie jak depresja, stany lękowe, problemy z zasypianiem, nieradzenie sobie ze stresem czy zaburzenia osobowości, bywają niemożliwe do pokonania bez pomocy specjalisty. Nadmierne zażywanie alkoholu, narkotyków lub korzystanie ze smartfona również może stanowić problem w codziennym funkcjonowaniu. Wówczas należy rozważyć konsultację u lekarza psychiatry. Niezależnie od źródła problemów, warto zgłosić się do poradni PSYCHE w Łodzi, aby podnieść jakość swojego życia.