Psychiatria uzależnień Łódź

Psychiatra


Psychiatrzy pracujący w Centrum Medycznym PSYCHE, działającym prywatnie w Łodzi, prowadzą leczenie takich jednostek chorobowych jak zaburzenia odżywiania i snu, uzależnienia, stany lękowe czy zaburzenia osobowości. Konsultacja psychiatryczna ma na celu rozważenie wsparcia farmakologicznego w terapii. Psychiatra może dobrać lek wspomagający leczenie głównego problemu, jak i zaburzeń towarzyszących oraz zalecić psychoterapię indywidualną.


Psychiatrzy z Centrum Medycznego PSYCHE pomagają zarówno dorosłym, jak i studentom, młodzieży dopiero wkraczającej w okres dorosłości oraz dzieciom. Specjaliści dbają o to, by każde spotkanie odbywało się w atmosferze szacunku oraz zrozumienia. Stając się powiernikami tajemnic swoich klientów, zachowują oni pełną dyskrecję i starają się prowadzić pacjenta oraz dobierać leczenie, które pomoże mu uporać się z konkretnymi problemami.

Konsultacja z psychiatrą to pierwszy krok ku lepszemu życiu


Depresja, stany lękowe, problemy z zasypianiem, nieradzenie sobie ze stresem czy zaburzenia osobowości bardzo utrudniają funkcjonowanie w środowisku zawodowym oraz porozumiewanie się z najbliższymi. Nadmierne zażywanie alkoholu, narkotyków lub korzystanie ze smartfona – mimo że pozornie zapewniają chwilową ulgę – prowadzą do kolejnych problemów, którym najczęściej nie da się sprostać bez regularnych konsultacji z psychiatrą.


Niezależnie od tego, jaka jest przyczyna komplikacji czy zaburzeń oraz jak bardzo utrudniają one życie, warto rozważyć konsultację u lekarza psychiatry. Rozmowa ze specjalistą pomoże spojrzeć na dany problem z innej perspektywy i wybrać sposoby walki z danym zaburzeniem.