tel1a42 234 33 00

42 208 06 99

tel2a501 210 088 

Wykształcenie:
Ukończyłam Akademię Medyczną w Łodzi. Jestem lekarzem specjalistą w zakresie psychiatrii (dyplom I stopnia w 1999, dyplom II stopnia w 2005 roku) oraz specjalistą psychiatrii dzieci i młodzieży (dyplom II stopnia w 2009). W roku 2009 ukończyłam całościowy kurs Zakładu Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego uzyskując kwalifikacje psychoterapeuty. Ponadto, w 2014 roku ukończyłam Podyplomowe Studium Pomocy Psychologicznej w Dziedzinie Seksuologii przy Instytucie Psychologii Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Wiedzę tę wykorzystuję głównie w pracy diagnostycznej i terapeutycznej z dziećmi.

Doświadczenie zawodowe:
Przez 14 lat pracowałam w szpitalu psychiatrycznym im. dr. J. Babińskiego w Łodzi. Początkowo byłam lekarzem w oddziałach dla dorosłych, zaś ostatnie 6 lat w oddziale psychiatrii dziecięcej.
Przez 2 lata pracowałam w Dziennym Ośrodku Terapeutycznym dla Młodzieży.

Poza bogatym doświadczeniem w zakresie psychiatrii, pracuję również jako psychoterapeuta. Obecnie prowadzę terapię rodzinną, indywidualną oraz pracuję terapeutycznie z dziećmi. Również w trakcie spotkań lekarskich włączam podejście psychoterapeutyczne. Prowadzoną psychoterapię regularnie poddaję superwizji.

Od 2012 prowadzę prywatną poradnię Psychiatryczno-Psychologiczną „Psyche” w Łodzi, gdzie pełnię funkcję lekarza specjalisty oraz kierownika poradni. Dodatkowo przyjmuję pacjentów na indywidualne wizyty, jako lekarz specjalista placówki Centrum Medicover.